Конференція у Львівському торговельно-економічному університеті — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

  21-22 квітня 2016 року в Львівському торговельно-економічному університеті відбулася Всеукраїнська наукова конференція для студентів вищих навчальних закладів України І – ІІ рівнів акредитації на тему “Стан і перспективи розвитку бухгалтерського обліку, аналізу і контролю в умовах трансформації національної економіки”, у якій взяли участь 45 представників з 21 навчального закладу, що представляли 12 міст України.
  Ректор університету, професор П.О.Куцик, привітав молодих пошуковців у стінах найстарішого торговельно-економічного вищого навчального закладу України та побажав їм плідного наукового обговорення проблемних аспектів стану бухгалтерського обліку, аналізу та контролю в системі управління підприємством.


Наш коледж представляли студенти Помірча Вікторія з темою: «Організація облікового процесу суб'єктів малого підприємництва» (Науковий керівник: к.е.н., викладач Грицак Оксана Степанівна) та Батюк Роман з темою: «Аналіз формування га використання власних фінансових ресурсів підприємств в системі прийняття управлінських рішень» (Науковий керівник: викладач вищої категорії Голубка Михайло Михайлович).
  Для гостей наукового заходу студентами університету, активними членами клубу художньої творчості, була підготовлена урочиста концертна програма за участю народної капели бандуристок “Галичанка” Львівського торговельно-економічного університету. Також, організатори конференції провели екскурсії культурними та історичними пам’ятками м. Львова
  За підсумками проведення конференції виданий збірник наукових праць, а учасники нагороджені іменними сертифікатами.