Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

  З 10.05.16р. по 13.05.16р. викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін провели «Тиждень циклової комісії».
10 травня викладачів Маньків О.М., Герчаківську І.З. та студентів І курсу спеціальності «Правознавство» гостинно зустрів Львівський ботанічний сад. Чудові аромати весни та неймовірна краса природи неймовірно чарували своїх гостей. Ідея створення ботанічного саду була ще за часів Австрійської імперії. Сучасний ботанічний сад є однією із найкрасивіших місцин Львова, де зібрано багату колекцію світової флори. Студенти з надзвичайною цікавістю слухали розповідь екскурсовода, гуляли бузковими алейками та поетичними стежками, милувалися екзотичними рослинами.


  11 травня аудиторія №6 радо приймала учасників VІ ст.. науково-пошукової конференції на тему: «Творчий пошук студентів - курс на ефективність та якість освіти». «Світ, який нас оточує, дарований долею, бережімо його…» - такими словами розпочала цьогорічну конференцію викладач Шувар О.І. Учасники обрали різноманітні теми для дослідження, які викликали щире зацікавлення запрошених. В програму входили доповіді на теми:
• Чорні діри (ст..групи ПКн-15 Пшемінський Д., Муха В., наук. кер. Насвіт І.В.)
• Домашня аптечка – друг чи ворог? (ст..групи Фн-Оц-15 Крилошанська С., наук. кер. Шувар О.І.)
• Найшкідливіші і найкорисніші продукти харчування (ст..групи КТ-ТМ-15 Викоцька М., Балабух Р., наук. кер. Плугіна Л.В.)
• Дієти і здорове харчування – данина моді чи необхідність? (ст..групи ПВн-15 Гнатко Р., наук. кер. Герчаківська І.З.)
• Досягнення, оплачені здоров’ям (ст..групи ПВн-25 Грушка Н., наук. кер. Трач О.А.)
• Все про металевий посуд (ст..групи ПВн-15 Серант В., наук. кер. Шувар О.І.)
Доповіді студентів були актуальними, змістовними, цікавими, з використанням міжпредметних зв’язків. Доведено, що наші студенти мають творчий потенціал, який допоможе їм ефективно та якісно опановувати навчальні дисципліни. Для технічного забезпечення використовували мультимедійний проектор. Учасників нагородили грамотами.
  У четвер 12 травня викладачі Маньків О.М., Голод В.Я., Герчаківська І.З. підготували пізнавально – інтелектуальне свято «На роздоріжжі фундаментальних наук». Участь в ньому приймали студенти І курсу на основі базової загальної середньої освіти спеціальності «Правознавство». Гра проходила в три тури. Дев’ять учасників змагалися за право пройти в другий тур, відповідаючи почергово на різні питання з математики, фізики, хімії, біології, екології, астрономії. Шляхом справедливого суду шановне журі визначило шість учасників наступного туру гри. Напруга зростала. Учасники давали відповіді на непрості питання. Непросто було обрати трьох учасників останнього туру. А далі студенти покладалися не тільки на знання, а й на фортуну. Гравці були активними, показали високий рівень знань. Щасливою фіналісткою стала студентка групи ПВн-25 Запотічна Ярина. ІІ та ІІІ місце чесно вибороли студенти групи ПВн-15 Серант Вадим та Івашків Юлія. Проведення гри супроводжувалося презентацією, цікавою пізнавальною інформацією. Переможці були нагороджені грамотами та призами.
  У п’ятницю 13 травня студенти ІІ курсу на основі базової загальної середньої освіти спеціальності «Розробка програмного забезпечення» переглянули науково-популярний фільми «Дзвони Чорнобиля» про наслідки екологічної катастрофи та іі вплив на довкілля. Неможливо оминути увагою тридцяту річницю з дня страшної катастрофи, не згадати тих, хто віддав своє життя заради майбутнього покоління українських людей…
  Протягом тижня студенти, викладачі та гості коледжу мали можливість оглянути та оцінити яскраві студентські фотороботи на тему: «Весняний Львів очима наших студентів», студентські роботи «Весна іде…», стіннівки на теми: «Природа рідного краю», «Читаємо упаковку», вироби із вторинної сировини: «Друге життя …». Студенти проявили неабияку фантазію і талант при виготовленні незвичних виробів.