ІI Українсько-польський науковий форум — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

  Нещодавно відбувся ІI Українсько-польський науковий форум «Європейська інтеграція та національна ідентичність: інституційний і ціннісний виміри», в якому взяла участь викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін нашого коледжу І.І. Суховерська.
  Мета форуму – обговорення політичної та інституційної адаптації України до євроінтеграції та визначення умов формування європейської ідентичності українців і тих пріоритетів, які сприятимуть повноправному членству України в європейській спільноті.
  У рамках наукового форуму відбувся круглий стіл на тему: «Етнічні та національні меншини України та Польщі» . Робота проходила у чотирьох секціях: «Інституційні основи європейської інтеграції», «Європейська ідентичність та інтеграційні процеси в ЄС», «Тенденції зовнішньої та безпекової політики ЄС в сучасних геополітичних реаліях», «Інституційний розвиток громад: практичні аспекти та виклики».


  Ірина Суховерська виступила у секції Європейська ідентичність та інтеграційні процеси в ЄС» з доповіддю на тему: «День Перемоги у державній політиці пам’яті України та Росії як спроба лавірування між західноєвропейськими цінностями та радянськими традиціями