Тринадцята науково-практична конференція студентів вищих навчальних закладів Укркоопспілки — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

  Нещодавно студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права прийняли участь в Тринадцятій науково-практичній конференції студентів вищих навчальних закладів Укркоопспілки на тему “Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства”, яка проводилась на базі Львівського торговельно-економічного університету. В роботі конференції брали участь 24 представники з 12 навчальних закладів, що представляли 11 міст України.


  Відкрили конференцію член Правління Укркоопспілки, директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки, директор НМЦ «Укоопосвіта» Лідія Войнаш та ректор університету, професор Петро Куцик, які привітали молодих вчених у стінах найстарішого торговельно-економічного вищого навчального закладу України.
Львівський кооперативний коледж економіки і права представили з доповідями студенти: Роман Батюк, Олена Васильєва, Ольга Гера, Зоряна Стецина . Наукове керівництво підготовкою доповідей здійснювали викладачі Демус С.М. , Марчишин Л.П., Верещак Н.П. та Мисак С.С.
  По закінчені конференції,організатори побажали студентам та їхнім керівникам плідної праці і наукових досягнень, а учасники конференції були нагороджені дипломами від Правління Укркоопспілки та сертифікатами Львівського торговельно-економічного університету.