Хто шукає, той знайде! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

Завідувач Кадровою Агенцією коледжу  Світлана Демус, разом з студентами спеціальностей: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» відвідали спеціалізований Ярмарок кар’єри для фахівців сфери ресторанного бізнесу, який проводили Львівський обласний центр зайнятості спільно з Львівським вищим професійним училищем харчових  технологій.

Як зауважили, організатори заходу: «....Ярмарок кар’єри поєднує інтереси навчальних закладів Львівщини, які навчають кадри для ресторанного бізнесу та підприємств, що пропонують надати роботу фахівцям, котрі бажають реалізувати свій творчий потенціал. Адже місто Львів - це місто туризму, в якому сфера   громадського харчування та торгівлі активно розвивається. Для багатьох сьогоднішній захід, в якому пройдуть  перемовини стануть вдалим стартом у доросле, самостійне життя. Потрібно вміло презентувати працедавцям свою професійну майстерність та знання, щоб не тільки знайти вакансію, але й у майбутньому успішно будувати кар’єру, яка принесе задоволення та матеріальні статки не тільки собі, але й буде хорошим початком у розвитку економіки міста Львова та Україні загалом..».

 Мета заходу – знайомство студентів і випускників навчальних закладів міста Львова з роботодавцями та вакансіями, які вони пропонують. Солідні роботодавці отримали можливість знайти талановитих молодих фахівців для співпраці, провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування серед студентів та донести свої побажання майбутнім співробітникам. В свою чергу, студенти-випускники змогли більше дізнатись про можливості ефективного працевлаштування, характер пропонованої роботи, вимоги роботодавців та особливості корпоративної культури та кадрової політики у представлених компаніях.

У заході брали участь велика кількість компаній, які працюють у м.Львові та на Львівщині, а саме: «Концерн Хлібпром», «Концерн Галнафтогаз», ТзОВ ГК«Жорж», «Віденська кав’ярня», «Галицька здоба», мережа ресторанів «ОККО» «Сокар Петролеум», ресторани «Вілла Австрія», «Маєток», «Старгород», «Атляс», «Ганд Резорт», ТзОВ ТВК «Львівхолод» (мережа супермаркетів «Рукавичка») ресторація Бачевських, ПАТ Туристично-готельний комплекс «Дністер» та інші, які пропонували присутнім вакантні місця.