Сила краси безмежна... — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

У актовій залі коледжу відбувся щорічний конкурс краси «Міс коледжу - 2016», приурочений Міжнародному Дню студента.

В конкурсі брали  участь студентки різних спеціальностей вишу. Глядачі у залі мали змогу побачити 9 чарівних, харизматичних, привабливих дівчат та  вибухову силу краси, артистизму, таланту конкурсанток. 

Ведучими дійства були Роман Слобода та МихайлоЮркевич.

Красивих і талановитих дівчат у нашому коледжі завжди було достатньо. Саме тому такий конкурс, як «Міс коледжу -2016» став вже традиційним у стінах нашого закладу. Відбираючи учасниць конкурсу, організатори керувались не тільки зовнішніми даними кожної з них, але враховували впевненість у своїх силах,вміння поводитись на сцені і, звичайно ж, рівень інтелекту.

Як виявилося, красуні  цікавляться  вишивкою, спортом, мистецтвом фотографії, вокалом, танцями, є гурманами кухні.

Стартувало дійство краси і грації з конкурсу «Візитка». Конкурсантки впевнено з’явилися на сцені, підтверджуючи, що кожна з них єдина на мільйон і без сумніву – гідна перемоги. Для того, аби краще розрекламувати себе дівчата розповідали своє життєве кредо, розмірковували про вічну тему кохання. Учасниці демонстрували себе у різних  виходах-конкурсах.

Перед оголошенням результатів дівчата продефілювали у стильних вечірніх сукнях  зі своїми кавалерами. 

 

 

Христина Костяк, Дмитро Якимів, Дарина Бобко, танцювальний колектив «Острів»дарували присутнім художні номери .

Оцінювало конкурс авторитетне журі: директор модельного агентства UniqueModelsОлександра Міськів, відома львівська співачка Андріана, організатор та спонсор багатьох молодіжних фестивалів  Жолобович Назар, капітан команди КВК «Єталон» Володимир Андрєєв, голова студентського самоврядування коледжу Зоряна Стецина.

Цьому святу передувала   важка та кропітка робота, яка включала в себе не один тиждень тренувань, величезну кількість затраченого часу, але нашим конкурсанткам це пішло на користь, адже якими красунями вони були на фіналі!

Звання «Міс Львівський кооперативний коледж економіки і права - 2016» виборола - Вікторія Надурак, Перша віце-міс Олена Змисна, Друга віце-міс Наталя Тимочко, Міс глядацьких симпатій- Андріана Сікора, Міс талант- Тетяна Сосновська, Міс усмішка - Каріна Гуртова, Міс чарівність- Маряна Люклянчук, Міс грація- Анастасія Островська.

 

 

Завершилося свято квітами, привітаннями та пам’ятними «селфі на пам’ять» з думкою про зустріч на наступний рік.

...Краса буває різною, але найцінніша, це внутрішня краса людини. Адже, найкрасивіша та людина, у якої гарна душа. Необхідно намагатись бути, добрим, щирим, віданним, вміти співпереживати за свій край за свою родину, мати потяг до досконалості. Наше стремління повинне бути постійним, а не тимчасовим. Якщо кожен з нас, старатиметься  додати до життя, хоч часточку прекрасного, наш  світ зміниться на краще. Підуть в небуття злидні та війни. І тоді краса, стане дійсно, рятівником всесвіту, адже сила краси безмежна…