"Вибір професії - вибір долі" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

25 березня у Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти, батьки прибули з різних районів міста та області для ознайомлення з навчальним закладом та його спеціальностями. Адже вибір фаху – не просте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити в один прекрасний момент,  щоб в майбутньому бути корисними суспільству.

Розпочався захід із презентацій спеціальностей студентами коледжу. Усі присутні мали змогу переглянути презентаційний фільм про навчальний заклад, інформаційні тематичні стенди, оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема навчальні аудиторії та лабораторії, студентський гуртожиток, їдальню, медичний пункт, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Була можливість ознайомитись з діяльністю та здобутками студентів та викладачів.

Підготовка молодших спеціалістів у коледжі  проводиться таким чином, що дозволяє випускникам у подальшому продовжувати освіту  в навчальних закладах IIІ - ІV рівня акредитації в рамках ступеневої освіти, за скороченим терміном, за відповідними спеціальностями.

 Поряд з теоретичною освітою велика увага приділяється оволодінню практичними навиками. Це виконання лабораторних і практичних робіт,  навчальна і виробнича практики, які проходять, як в кабінетах коледжу так і на підприємствах споживчої кооперації та організацій  різних  форм власності.

У коледжі проводяться курси (по закінченню яких видаються сертифікати) з поглибленого вивчення іноземних мов  за професійним спрямуванням для студентів з відповідних спеціальностей; математики; української мови; оволодіння початковими та поглибленими  навичками роботи на комп’ютері.

Майбутні студенти  мали можливість поставити  запитання про особливості цьогорічного вступу, необхідні документи для вступу та отримати вичерпні відповіді від членів приймальної комісії коледжу,  що допоможе зробити правильний вибір для майбутньої професійної діяльності кожного.

Окрім того, студенти провели візуальні майстер-класи. Голови циклових комісій коледжу Марія Волос, Лідія Марчишин, Руслана Юзьків, Віра Варгас, Михайло Голубка та інші відповіли на запитання абітурієнтів та їх батьків, більш детально проінформували стосовно окремих напрямків підготовки фахівців, за якими здійснюється набір студентів у 2017/2018 навчальному році.