“В єдності – сила народу, Боже, нам єдність подай!” — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

Викладач циклової комісії мовних дисциплін Лідія Ільків, спільно зі студентами групи ПВ(н)-15, на занятті з української ділової мови (за професійним спрямуванням) провели  дискусійне ток-шоу " Говорить Україна". Для обговорення вибрано тему: «Чи можна силою права зупинити неоголошену війну? ».

Навчальною метою заняття було надбання навиків проведення дискусії  та публічного обговорення суперечливих питань, вирішення певних проблем в рамках відповідних етичних норм і правил спілкування.

Виховна мета - формування в молоді розуміння єдності та цілісності України, сприяння усвідомлення у студентів необхідності інтелектуального, творчого та фізичного розвитку кожної особистості задля розквіту держави в цілому, формуванню міжнаціональної толерантності, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Ведучий дискусійного ток-шоу - Артур Дейнега. Чудовими експертами виступили Вадим Серант та Косик Лілія, їм опонували - Андрій Корчмар та Роман Галан.

 

Багато було почуто з уст молоді, про їх думки, про проблеми, які існують у країні в зв’язку з подіями на Сході та про проблеми на міжнародній арені. «...Ми повинні розірвати кайдани меншовартості і згадати, що ми є нащадками наших славетних предків: оріїв, антів, скитів, запорожців, воїнів УНР і УПА. Ми повинні бути горді з того, що є носіями однієї з найдавніших мов у світі і завжди та скрізь користуватися нашою милозвучною, співучою, солов’їною українською мовою. Там, де мова - там перемога...».

Кожен учасник мав можливість висловити свою думку, що потрібно зробити, щоб закінчилась війна. В кінцевому результаті всі учасники ток-шоу дійшли згоди, що потрібно  всім діяти і робити кожному конкретні справи. І проти будь-якої війни – є тільки одна зброя – Любов. Кожен з нас  має наповнювати Миром і Любов’ю свої думки і свою душу. Кожен з нас  має дарувати Мир і Любов кожній людині, яка знаходиться поруч.

«...Ми повинні  завжди пам’ятати про Добро та Воїнів світла, про Майдан, про Небесну Сотню, про  Героїв АТО та волонтерів. Ми повинні бути патріотами  і впевнено йти до мети. Буди небайдужими до долі нашої неньки-України. Підтримувати один одного у такий нелегкий для всіх українців час та молитись за долю нашої Батьківщини. І все буде добре...»