Христос Воскрес! Воістину Воскрес! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Вже доброю традицією у коледжі стало встановлення святкового деревця з писанок, щоб наповнити  затишком і теплом заклад  в очікуванні світлого Великодня.

Великдень на Україні - одне з найбільших найсвітліших  християнських свят, кожна домівка готується до свята Воскресіння Христового. Господині упорядковують хатні справи, господарі приводять до ладу подвір’я. До свята готуються заздалегідь — печуть паски, роблять крашанки й писанки. Метою конкурсу - виставки є  відродження українських звичаїв та обрядовості з писанкарства, привернення уваги  до символічного значення цього невід`ємного атрибуту Великодніх свят, естетичного виховання серед студентства.

Для оформлення деревця був організований конкурс писанок, поміж студентів та викладачів навчального закладу. «....Мудрі люди кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки ". Кожна писанка - це ніби маленький  світ. Тут і небо із зорями,  і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибані церкви - усе це вималюване  у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі...». По закінченні конкурсу, кращі писанки мали милувати око на святковому деревці, а переможці отримати приз. Настільки  були різні  і красиві писанки, що журі вирішило їх всіх повісити на деревце. Композиції  зробили   студенти в  аудиторіях та кімнатах гуртожитку, а викладачі  в приміщеннях циклових комісій.

Як зауважила одна з  учасниць конкурсу  «....у житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. А одним з елементів обрядової традиції найдорожчого з свят є писанка, популярність якої зростає з кожним роком і тому мені також захотілось прийняти участь в конкурсі, організованим моїми однолітками. Нехай по швидше закінчується війна, щоб всі родини були разом та щасливі, адже Великдень - родинне свято..»