«...Гідність держави залежить від гідностей особистостей, які її створюють..» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Навчальна практика є невід’ємною складовою навчального процесу  підготовки правознавців у коледжі. Метою навчальної практики є ознайомлення студентів зі специфікою майбутньої спеціальності, отримання первинних професійних умінь і навичок із загально - професійних та спеціальних дисциплін.

Одним із шляхів підвищення ефективності навчальної практики, є залучення практикуючих юристів, які могли б моделювати складні спірні ситуації та особливості процесуальних дій, що використовуються  в контексті майбутньої професійної діяльності .

Наталею Загорбенською та Тетяною Шарун  під час проведення  навчальної практики, спільно з науково - практичним гуртком «Феміда», було організовано для студентів  зустріч з практикуючим адвокатом Назаром Бобикайлом з метою  ознайомлення  студентів груп  ПВ(н) - 14 та ПВ(н) - 24  із особливостями  та специфікою  роботи адвоката, проблемами у  галузі судочинства та правоохоронних органів.

Зустріч відбулася у дружній, невимушеній атмосфері. Під час виступу гість зосередив особливу увагу на виконанні свого професійного обов’язку та правил адвокатської етики,неодноразово  посилався на приклади з власної юридичної практики та наголошував на важливості знання норм законодавства.

Молоді фахівці активно задавали питання та отримали змістовні  відповіді досвідченого юриста – практика.

Як зазначили, Наталя Загорбенська та Тетяна Шарун  «....подібні заходи, під час проведення  навчальної практики є досить важливі для юристів-початківців, адже це допоможе в майбутньому, обрати ту галузь права, у якій вони бачать себе...»