Екскурсія до гіпермаркету "Рукавичка" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно, викладачі циклової комісії підприємництва та комерційної діяльності коледжу Марія Ільків та Руслана Погорілець організували студентам ІІ курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» екскурсію,під час  проходження навчальної практики,  до гіпермаркету «Рукавичка».

Головною метою проведення екскурсії було ознайомити студентів з сучасними видами обладнання підприємств торгівлі

Під час візиту, керівник Гіпермаркету «Рукавичка» Ірина Зелена, випускниця коледжу, ознайомила студентів з роботою мережі, кожного відділу гіпермаркету та особливостями планування торгівельного залу,  розповіла студентам про історію створення та розвиток підприємства, діяльність його на сучасному етапі й подальші перспективи, кар'єрні можливості компанії, реальні умови роботи.

Значну увагу було приділено ознайомленню з сучасними видами немеханічного обладнання, засобами вимірювальної техніки, холодильним обладнанням, реєстраторів розрахункових операцій, піднімально-транспортного обладнанням, особливостями експлуатації окремих видів обладнання. Студенти особливо цікавилися  роботою відділу сканування товарів та розрахунків з споживачами. Під час екскурсії студенти мали  змогу ознайомитись з товарним профілем Гіпермаркету, контингентом споживачів, плануванням торговельних приміщень, організаційною структурою та  особливостями роботи.

 

Співпраця циклової комісії підприємництва та комерційної діяльності з мережею Гіпермаркетів «Рукавичка» сприяє в підготовці молодих висококваліфікованих кадрів для торговельної галузі, залученню фахівців до розроблення нормативно-правової бази, інформаційному обміну, підвищенню кваліфікації, стажуванню фахівців, а також організації та  забезпеченню проходження практики студентів.

Подібні заходи сприяють  формуванню у студентів більш чіткого  розуміння про майбутню професію, що, в свою чергу, надає їм можливість краще зорієнтуватися при виборі напряму трудової діяльності та плануванні професійної кар`єри.

Студенти вдячні організаторам, за надану можливість краще зрозуміти  специфіку своєї спеціальності. По закінченню екскурсії у кожного зі студентів залишились неповторні враження.