29 квітня відбувся День відкритих дверей... — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

29 квітня відбувся День відкритих дверей. Цей захід, як завжди, викликає значний інтерес у абітурієнтів та їхніх батьків,  адже вибір фаху – не просте завдання для юнаків та дівчат.

Леся Федак, заступник директора з навчальної роботи, розповіла про історію навчального закладу,його традиції та навчальний процес, переліком спеціальностей, за якими здійснюють підготовку студентів та про випускників коледжу. Детально з умовами вступу на 2017 рік ознайомила майбутніх абітурієнтів відповідальний секретар Ірина Клачко.

Майбутні абітурієнти,  мали змогу переглянути презентаційний фільм про навчальний заклад та  спеціальності,  інформаційні тематичні стенди, оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема навчальні аудиторії, студентські гуртожитки, їдальню, медичний пункт, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Випускники коледжу  та студенти  розповіли гостям про особливості навчально-виховноїроботи, отримані знання в коледжі і їх застосування на практиці.

Голови циклових комісій коледжу відповіли на усі запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків, більш детально проінформували стосовно окремих напрямків підготовки фахівців, за якими здійснюється набір студентів. Майбутні студенти запитували про особливості цьогорічного вступу, які необхідно документи для вступу в коледж та ставили інші запитання, які стосувались навчального процесу. Представники коледжу сподіваються, що їх інформація допомогла гостям правильно обрати майбутню професію та напрям діяльності.

Гостинно запрошуємо всіх охочих! Раді бачити кожного у нас! Дякуємо всім, хто  виявив інтерес до нашого навчального закладу!