XII Всеукраїнська науково-практична конференція. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

27-28 квітня 2017 року у Львівському торговельно-економічному університеті проходила XII Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та контролю в умовах трансформації національної економіки", організована Інститутом економіки та фінансів ЛТЕУ.

 

 

Метою конференції було залучення студентів і молодих учених до науково-практичної діяльності та стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді у сфері обліку, оподаткування, аналізу і контролю.

 

Робота конференції проводилася за такими тематичними напрямами:
1. Проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку в умовах інтеграційних процесів. 2. Теорія, методика та організація економічного аналізу в умовах глобалізації. 3. Стан і напрями розвитку контролю в умовах інтеграції національної економіки. 4. Проблеми теорії та практики оподаткування.

 

 

На конференції були представлені також стендові доповіді, студентів, аспірантів, магістрантів та  викладачів кафедр бухгалтерського обліку та аудиту, аналізу та оподаткування Інституту економіки та фінансів Львівського торговельно-економічного університету

 

Молоді науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень. Доповіді учасників конференції були цікаві та змістовні. Серед виступів  були і доповіді студентів коледжу .

 

 

 

Доброю традицією стало, започатковане організаторами конференції, нагородження учасників за найкращі доповіді за номінаціями: «Оригінальність теми та важливість результатів дослідження», «Практична значущість результатів дослідження» та «За креативність у дослідженні проблем бухгалтерського обліку, аналізу та контролю».

 

Викладачі коледжу  Михайло Голубка та Ольга Мельник  представили доповіді на тему: «Принципи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в кооперативних підприємствах: теоретичний аспект», Марія Бордуляк – «Документування руху товарів і продуктів  у споживчій кооперації» Михайло Голубка «Значення документації та звітності у бухгалтерському обліку», з доповіддю англійській мові виступив Андій Грицак «Теоретичні аспекти обліку та оподаткування інтернет-торгівлі», переклад виступу – Надія Ілик (студентка ЛККЕіП) .

 

 

 

 

Робота конференції пройшла в атмосфері  творчого пошуку та жвавого спілкування між учасниками.

Учасникам конференції вручено сертифікати, науковим керівникам Подяки, а переможцям  у номінаціях – Грамоти за перемогу.