ІІ тур ХХІІ обласної олімпіади з математики — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У стінах нашого закладу 27 квітня 2017 року проходив ІІ тур  ХХІІ обласної олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Львівської області.

Олімпіада з математики – це система масових змагань студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь та навичок, виявлення рівня підготовки студентів.Метою проведення олімпіади з математики було виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді Львівщини, розвиток та реалізація їх здібностей, стимулювання творчої праці студентів та викладачів, підвищення якості підготовки молодших спеціалістів.

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Олена Маньків, Оксана Шевчук, Володимир Рафалюк, Василь Голод, Ольга Трач, Людмила Плугіна гостинно зустріли учасників олімпіади та їх наставників.

В інтелектуальних змаганнях брали участь 62 найкращих математики, студентів навчальних закладів Львівської області.

Завдання олімпіади вимагало від учасників високого рівня теоретичних знань. Впродовж відведеного часу, студенти розв’язували задачі високого, справді олімпіадного рівня, із різних тем поглибленого курсу математики.

Честь нашого коледжу на олімпіаді захищали: Ліана Бобик, група ФН-ОЦ-15, Марта Проць та Марія Прокіпчин, група ФН-ОЦ-16, Наталія Відзівашець, група ПК(н)-16.

У номінації Математика – 2 курс: місце здобула Ліана Бобик (група ФН-ОЦ-15).

Голова методичного об’єднання викладачів математики Наталя Сулик, вручила учасникам олімпіади, грамоти і побажала успіхів у навчанні.

Одночасно з олімпіадою було проведено засідання методичного об’єднання викладачів математики ВНЗ І-ІІ рівня акредитації  Львівської області, на якому була презентовано та обговорено збірник наукових праць ХХ Міжвузівської науково-практичної конференції «Методичні проблеми викладання математики у вищих навчальних закладах».