Концерт до Дня Матері — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Мама, ненька, матуся, матінка! Скільки ж синонімів можна підібрати до цього слова, а сенс один – найрідніша людина! Скільки ж ніжності та тепла за цими простими літерами, скільки ж значення у ньому!

Саме вона вірить у нас більше, ніж ми самі, саме вона готова пожертвувати собою заради нашого блага. Кожному з нас його ненька – найкраща та найрідніша. Всі ми – діти наших матерів, і для них ми завжди залишатимемось малими та беззахисними. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї.

 

В актовій залі коледжу відбувся святковий концерт до Дня матері, в якому брали участь студенти та працівники коледжу.

 

Зі сцени лунали вірші і пісні, привітання зі словами пошани до матерів, бабусь за їхню ласку і любов, за недоспані ночі та колискову пісню, зокрема: «Любов твоя мамо», «Я до тебе, моя мамо», «Мамина калина»  – Христина Костяк, «Мамина сорочка», «Батьки мої», «Материнська любов» – Ірина Бобко,

 

 

«Не твоя війна», «Степом, степом» – Дарина Бобко, «Дай вам боже щастя», «Мамина хатина» –Юлія Грендус, «Виряджала мати сина», «Мамо не плач» Зоряна Стецина, «Пісня про маму», «Рідна земля» – Христина Назаркевич, «Два кольори»Ігор Бішко та Ірина Бобко, композиції на саксафоні «Мальви», «Чорнобривці» Дмитро Якимівта інші.

 

 

 

У щасливої матері зростають щасливі діти, тож давайте робити життя наших матусь прекрасним. І на останок так і хочеться сказати: «Мамо! Хай буде світлим кожен твій день, кожна хвилина. Бо ти не тільки нас породила. Своєю безмежною любов’ю ти навчила нас бути відданими, працелюбними, добрими, милосердними. І не зникне благородство, людяність, поки на світі є матері».