Вишиванка - це наше життя — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Всесвітній день вишиванки – свято національної та духовної єдності, адже об’єднує українців незалежно від місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. Це свято зародилося в 2006 році та не має державного статусу, але з кожним роком набуває все більшої популярності. Вишивка вважається оберегом української оселі, прикрашає і оберігає кожного українця, котрий носить вишиванку.

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді, педагогічний колектив та студенти долучилися до святкування  Дня вишиванки. 18 травня прийшли в національному вбранні всі, на кожному майоріла різнобарвними візерунками українська вишивка, що створило піднесену атмосферу та викликало радісні емоції.

Проведення такого свята продемонструвало, що кожен із нас, відчував себе справжнім українцем та налаштований на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу. У навчальному закладі,упродовж  дня було проведено виховні години на тему: «Вишиванка – твій генетичний код».

Студенти підготували стінгазети, приурочені святу, декламували поезію про український рушник, співали пісні про вишиту мамою сорочку тощо. Була створена справжня виставка української народної вишивкиу вестибюлі навчального закладу та коридорах