Університетська олімпіада з економічних дисциплін — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На базі економічного факультету Львівського національного аграрного університету пройшла Університетська олімпіада з економічних дисциплін між студентами коледжів Західного регіону України І-ІІ рівня акредитації. В олімпіаді  брали участь представники 19 коледжів.

Мета студентської олімпіади – надати  можливість талановитим студентам проявити себе у науково-прикладних змаганнях.

Олімпіада була проведена у формі комп’ютерного тестування в системі MOODLE з таких економічних дисциплін: «Економіка», «Бухгалтерський облік», «Фінанси», «Підприємництво», «Менеджмент», «Маркетинг». Проведення олімпіади показало високі знання учасників.

Львівський кооперативний коледж економіки і права представляли студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», які гідно презентували свій навчальний заклад і за  підсумками оцінювання були відзначені: Дарина Бобко – отримала Диплом другого  ступеня, Анастасія Стефанишин – отримала Диплом третього  ступеня, Діана Мельничук – Грамоту у номінації «За високий рівень теоретичної підготовки», Ірина Бобко – Грамоту у номінації «За грунтовні знання в сфері економіки», а керівник-викладач, голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, Михайло Голубка – Подяку за підготовку студентів до олімпіади та хороші знання своїх підлеглих.

В рамках проведення олімпіади викладачі і студенти коледжу відвідали музей історії ЛНАУ, музей Степана Бандери та музей імені професора Євгена Храпливого.

Загалом під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності в досягненні високих результатів.

Потрібно відзначити злагоджену, високопрофесійну роботу оргкомітету, який на високому рівні  організував зустріч усіх учасників олімпіади та членів журі і створив оптимальні умови для успішного перебігу змагань для олімпійців.