Мистецький десант. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Ми, українці, одна з найдавніших націй Європи, переживаємо одну з найважчих сторінок у своїй історії. Гірким болем відгукується усвідомлення того, що на сході країни все ще триває війна. Народний волонтерський рух створив в Україні атмосферу неабиякої жертовності, патріотизму і безмежної любові до рідного краю.

 

Напередодні світлого свята християн – Вознесіння Господнього, відбулася доброчинна акція – благодійний концерт для пацієнтів та співробітників Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім.Ю. Липи. За підтримки студентського самоврядування, об’єднаного профкому, силами невеличкого, проте напрочуд старанного студентського колективу, в актовій залі лікувально-реабілітаційної установи лунали чарівні мелодії народних та сучасних естрадних пісень, здіймалось в шанобливій тишині виразне поетичне читання, а неповторні звуки від майстерної гри на саксофоні надихали присутніх на неймовірну естетичну насолоду. Зоряна Стецина – група (ПВ)н–13, Михайло Юркевич – група (ПВ)н–16, сестри – Дарина та Ірина Бобко – група (ФН)-14, Юлія Грендус, Христина Костяк, Христина Назаркевич –  група (ФН) – 16, Дмитро Якимів – група (ПТБ(н) –16, - ці юні виконавці були напрочуд зворушливими у своєму прагненні подарувати присутнім дещицю святкового настрою та життєвої радості.

 

Молоді артисти з повагою згадали про Свято Героїв, День пам'ятi жертв політичних репресій, День прикордонника, День пам’яті та примирення, з глибокою любов’ю - про День Матері та з гарними побажаннями людського щастя – про свято медичних сестер, яке також традиційно відзначається у травні. Однак потужним лейтмотивом всього натхненного дійства все таки залишалась сучасна тема: «…ця війна не в далекій країні, а у вишневій моїй Україні», де «…саме зараз її вояки схід країни від зла захищають!».

 

 

 

 

Представник від студентського самоврядування наголосила «...ми повинні завжди пам’ятати про Добро та Воїнів світла, про Майдан, про Небесну Сотню, про Героїв АТО та волонтерів. Ми повинні бути патріотами і впевнено йти до мети. Буди небайдужими до долі нашої неньки-України. Підтримувати один одного у такий нелегкий для всіх українців час та молитись за долю нашої Батьківщини. І все в нас, буде добре…»

Колектив та студентство коледжу висловлюють вдячність захисникам України за те, що бороните кордони, жертвуєте найдорожчим – життям, робите все можливе, щоб нинішнє покоління жило в мирній, заможній, вільній і по-справжньому європейській країні. Ми вірим у те, що війна на сході скоро закінчиться. Завдяки Вашій мужності та витривалості, ворог обов’язково відступить і настане мир та злагода на нашій рідній Україні.