"Крокуємо до перемоги" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Олена Маньків та Василь Голод підготували для студентів коледжу  пізнавально – інтелектуальну гру «Крокуємо до перемоги».

 Участь  у ній брали студенти І курсу на основі базової загальної середньої освіти різних спеціальностей. Гра проходила в три тури. Дев’ять учасників змагалися за право пройти в другий тур, відповідаючи почергово на різні питання з математики, біології, фізики, хімії, екології, астрономії. Шляхом справедливого суду шановне журі Людмила Плугіна, Ольга Трач, Оксана Шевчук, Ігор Насвіт визначило шість учасників наступного туру гри. Напруга зростала. Учасники давали відповіді на непрості питання. Непросто було обрати трьох учасників останнього туру. А далі студенти покладалися не тільки на знання, а й на фортуну.  

Гравці були активними, показали високий рівень знань. Щасливою фіналісткою стала студентка групи ФН-ОЦ-16 –Марія.Прокіпчин,  ІІ та ІІІ місце чесно вибороли студентка групи ПВн-16 –Віта Шелест та студентка групи ПТБн-16– Наталія Мекелита. Проведення гри супроводжувалося презентацією, цікавою пізнавальною інформацією. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Адміністрація коледжу висловлює подяку викладачам циклової комісії за організацію та проведення заходу.