Екскурсія в Музей пива. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін організували та провели цікаву екскурсію під назвою: «Використання сучасних харчових технологій» в  Музей пива, з нагоди Дня хіміка.

 Із справжнім захопленням відвідувачі слухали розповідь про виникнення пива, процес та етапи його виробництва, про цікаві факти з історії Львівської броварні, розглядали старовинні експонати та знайомились з  рецептурами варіння напою.

В Музеї пивоваріння, кожен мав змогу поринути в легенди бурштинового напою. Адже, пиво має багатовікову історію - воно користувалося попитом ще у Фараонів, про що свідчать експонати, розміщені в одному із залів музею. Сьогодні, «Львівська пивоварня» - це підприємство харчової промисловості України  з виробництва та реалізації пива, що зберігає стару класичну схему пивоваріння, використовуючи при цьому екологічно чисту сировину.

Захід був організований не тільки з метою ознайомити студентів із процесом пивоваріння, але  й показати на практиці співпрацю українського підприємства із закордонними партнерами.