І знову світить вогник зустрічей тепла… — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Традиційно коледж гостинно відчинив двері, запрошуючи випускників у рідні стіни, адже ті незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Адже саме в коледжі проводяться свої найкращі роки життя.

На зустріч прибула група  ТК-16, випуск 2008 року, з різних куточків України. Хвилиною мовчання випускники вшанували пам’ять наставників, які відійшли у вічність.

Під час екскурсії по коледжу, кожен випускник мав можливість зайти в рідні аудиторії, згадати студентські будні і дозвілля, на мить повернувся у студентські роки, згадати   де пройшли незабутні роки юності.

Голова випускової комісії  -  Марія Ільків, привітала випускників у стінах рідної Almamater.З уст представників коледжу, випускники почули про навчально-виховний процес, наукові, культурно-мистецькі  та спортивні досягнення вишу, відкриття нових спеціальностей і напрями майбутньої діяльності.  Упродовж зустрічі випускники згадували з посмішкою на вустах свої студентські будні та свята. Зокрема, своїми спогадами поділилися: Вячеслав Ульшин - керівник департаменту продажу у Західній Україні ООО «MatroLuxe» виробник ортопедичних матрасів та аксесуарів, м.Дніпро та керівник відділу продажу меблева гуртівня «959.com.ua», Лідія Ганас - менеджер з продажів компанія «Kratki» (виробництво котлів) ( 2011-2013 менчендайзер, 2013-2016 торговий агент ТОВ "Львівська пивна компанія"), Ірина Дмитрів - менчендайзер компанії «Wrigley Україна», з 2012 торговий представник «Orbit», Богдан Тенетюх - регіональний менеджер продажу дверної фурнітури, Ігор Кореньовський - стажист у ПрАТ «Компанія Ензим», Марія Жарко - продавець-консультант магазину взуття «ЛеоМода»,  Роман Паньків - ФОП Паньків Р.А., «Appleroom», м.Ужгород та інші. До спогадів долучилась наставник групи – Ірина Тарасюк,  випускниця спеціальності «Фінанси» (1998-2002), методист Ради директорів ВНЗ І-ІІр.а. Львівської області, викладач Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ. "

Завершилась зустріч на теплій оптимістичній ноті дружби і віри в завтрашній день.

Прощалися з надією зустрітися знову.

Загальне фото на пам'ять залишило гарну згадку про зустріч випускників. До нових зустрічей рідні, добра, миру і злагоди Вам!