В коледжі відбулася перша у 2017 році педагогічна рада — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

        Традиційно, на початку навчального року, в коледжі відбулася перша у 2017 році педагогічна рада, яка завжди дає необхідний старт для колективу, адже вона є фундаментом успішності, спонукає всіх учасників до творчого пошуку та активної співпраці, а її результат - це плідна та наполеглива праця впродовж навчального року . Перед початком засідання, голова педради Наталія Зубко, привітала усіх з початком нового навчального року, побажала  успіхів у роботі, хороших студентів, творчих злетів, відчуття результату своєї праці, невичерпної наснаги, спокою і терпіння.

       Директор коледжу ознайомила присутніх з питаннями, які були розглянуті на серпневій нараді педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.
       В роботі педагогічної ради брали активну участь:  Леся Федак, Ірина Клачко, Ігор Леськів, Ігор Бішко, Наталія Кутна, Надія Назарчук, Андрій Соломонко, Оксана Кропивницька, головний бухгалтер, голови циклових комісій.
       На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку важливих питань зокрема ,  звіт про результати роботи приймальної комісії у 2017 році та особливості ефективного проведення профорієнтаційних заходів серед населення у 2018-2018 н.р.,проблеми та виклики освітньої діяльності в процесі реформування освіти, основні завдання і напрямки навчально-виховної роботи, методичної та фінансово-господарської діяльності коледжу на 2017-2018 н.р., завдання профспілкового комітету у вирішенні соціальних  питань та організації студентського самоврядування , затвердження положень про організацію діяльності тощо.
Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою.
Кожен мав змогу висловити свої ідеї та побажання, обговорити їх з колегами – а найкращі пропозиції були озвучені та прийняті до уваги.