День знань у Львівському кооперативному коледжі економіки і права — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

З нагоди Дня знань, у  коледжі відбулися урочистості  та посвята першокурсників у студенти. З вступним словом виступила директор коледжу Наталія Зубко, яка   виголосила напутнє слово першокурсникам та привітала усіх присутніх із Днем знань.

Хвилиною мовчання згадали про студентів коледжу, Героїв АТО та Небесної Сотні, які загинули за неньку-Україну, за наше чисте небо, за наш спокій.

Духовний наставник отець Ігор Дмитерко освятив присутніх і  благословив студентів та викладачів на успішний навчальний рік. Під звуки урочистого маршу було винесено  прапори  та виголошено клятву.

 

 
Вітати колектив та першокурсників  завітали почесні гості свята, заступник голови правління спілки споживчих товариств Львівської області  Володимир Парфенюк  та Лідія Ільків -  учасник бойових дій у зоні проведення АТО.

 

Випусниця коледжу, голова студентського самоврядування, Зоряна Стецина, передала символічний студентський квиток та ключ знань,  представникам перших курсів, побажавши гідно нести ім’я студента Львівського кооперативного коледжу економіки і права. У виконанні учасників художньої  самодіяльності коледжу прозвучали чудові українські пісні.

 

 

 

Закінчилась посвята молитвою "Боже великий, єдиний..." та пролунав срібноголосий дзвоник, який покликав першокурсників на перше заняття. Куратори в своїх групах, провели  перше заняття  на тему: „Європейська інтеграція  України.”

Колектив коледжу від щирого серця вітає з Днем знань, першокурсників, які починають свій професійний шлях. Бажаємо Вам успіхів шановні студенти!