Наш козак — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студент  другого курсу коледжу, спеціальності «Правознавство», Адріан Ковальчук черговий раз став призером з Бойового Гопака.

Почав займатись  з 2013 року і за цей період вже є двохразовим призером чемпіонатів України, баготоразазовий чемпіон Львівської області,у дисциплінах «Забава», «Однотан», «Тан-Двобій», є відмінником здачі техніки ударів, і має рівень майстерності «Жовтяк». Адріан Ковальчук займається Бойовим Гопаком у школі бойового гопака „Шаблезуб”.

«...На тренуваннях проходить загартовування, кожної зими ми бігаємо босоніж по снігу та натираємось ним. Цей вид спорту, вимагає від нас - витривалість, силу, точність, стрибучість. Нас вчать бути людиною, боротися за свою родину, за Україну та шанувати українські традиції.  Виховують дисциплінованість, відповідальність, особистість, яка знає, що таке честь, гідність, яка любить свою культуру, країну та  виховується на зразках українського героїзму.  Бойовий гопак як вид спорту заснований (відтворений на основі елементів традиційного козацького бою) у м. Львові в 1985 році. Сьогодні бойовий гопак розвивається в таких країнах як: США, Канада, Португалія, Італія, Англія, Польща та Латвія. Чемпіонат України з бойового гопака проводиться за правилами.Бойов́ий гопак, це українське бойове мистецтво, яке відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях та власного досвіду,  засноване дослідником бойових мистецтв львів’янином Володимиром Пилатом в 1990 році...» зазначає, Адріан Ковальчук.