Круглий стіл з роботодавцями на тему: "Сучасні тенденції державного регулювання молодіжного ринку праці в Україні" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Результатом ефективної форми співпраці з роботодавцями, щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є зустрічі та проведення презентацій роботодавця. 28 вересня 2017 року викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності організували та провели круглий стіл з роботодавцями на тему: "Сучасні тенденції державного регулювання молодіжного ринку праці в Україні" для студентів коледжу, щодо можливості проходження практики та актуальних пропозицій  працевлаштування після закінчення вишу.

Гостями заходу були менеджери з персоналу гіпермаркету «Епіцентр-К» Світлана Мала та торгово-виробничої компанії «Львівхолод» ТМ «Рукавичка», Романа Богоніс та Ірина Карпа

Мета заходу – обговорення тенденції  державного регулювання ринку праці в Україні; шляхи співпраці з роботодавцями; підготовка кваліфікованих професійних кадрів, їх готовність та адаптованість до сучасного ринку праці.

На зустрічі були присутні студенти груп ПТБ-16, КТ-ТМ-15, ПТБ(н)-16, Фн-Оц-16, викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності, представники від профспілки, кадрової агенції та адміністрації.

Під час свого виступу менеджер з персоналу гіпермаркету «Епіцентр К» розповіла про історію створення гіпермаркетів у Львові та в Україні; умови праці; асортимент продукції та вакансії, які пропонуються. Акцентувала увагу присутніх на етапах торговельного обслуговування, наданні додаткових послуг клієнтам та здійснила презентацію «Епіцентр-К».

   Торгово-виробнича компанія «Львівхолод» – один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України з більш ніж десятирічним досвідом роботи в рітейлі. За кількістю торгових точок посідає 5 місце у всеукраїнському рейтингу мереж, » – зауважили представники з персоналу компанії «Львівхолод», ТМ «Рукавичка», Романа Богоніс та Ірина Карпа.

Наприкінці зустрічі гості відповіли на численні запитання студентів та викладачів. Зустріч пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Під час дискусії було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи. Кожен мав можливість поспілкуватися з роботодавцем і отримати відповіді на важливі, хвилюючі кожного з вас запитання.

«Зустрічі з потенційними роботодацями допомагають студентам, поглибити знання та розширити кругозір знань про майбутню свою спеціальність, кваліфікаційні вимоги, відпрацьовує вправи з метою набуття в студента навичок професійного самовизначення, саморозвитку, самовдосконалення та проходження практики з думкою про майбутнє працевлаштування, » – наголосила голова циклової комісії, Лідія Марчишин.