Олімпіада з дисципліни: "Обладнання підприємств торгівлі" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Лідія Марчишин та Марія Ільків провели студентську предметну олімпіаду з дисципліни “Обладнання  підприємств торгівлі”.

Метою проведення заходу було підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

На урочистому відкритті олімпіади з привітальним словом до учасників та організаторів звернувся заступник директора з навчально-методичної роботи Ігор Леськів.      Участь в олімпіаді  брали студенти групи ПТБ(н)-16. Приємно відмітити, що всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з теоретичної підготовки та креативно підійшли до виконання поставлених завдань та проявили здібності щодо структуризації знань з дисципліни.

 

Олімпіада проводилась у два етапи. Студенти вирішували  практичні  ситуації та виконували завдання.

      Після підведення підсумків студентської предметної  олімпіади, фахове журі виставило бали за виконані завдання.  Було визначено  переможців у відповідних номінаціях: Мекелита Наталія  - І  місце;   Кратко Юлія - ІІ місце; Свистун Діана - ІІІ  місце.

Усіх учасників було відзначено за високий рівень теоретичної та практичної підготовки, а преможці отримали грамоти.