Підсумки Тижня циклової комісії Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У коледжі завершився напружений і багатогранний Тиждень випускової циклової комісії підприємництва, торгівлі та біржової діяльності (голова циклової комісії – Лідія Марчишин), який залишив у пам’яті студентів приємні спогади та міцні знання з фаху.

Мета проведення Тижня циклової комісії – виявити рівень знань студентів із основних дисциплін, умінь і навичок, які пов’язані з професійними знаннями прав споживачів та поглибити знання студентів з даної спеціальності.

Студенти спеціальності під керівництвом викладачів циклової комісії підприємництва та біржової діяльності: (Лідія Марчишин, Марія Ільків, Оксана Ванівська, Наталія Кутна, Світлана Кузьменко, Руслана Погорілець ) брали  участь у різних пізнавальних і навчальних заходах: науково-дослідницька конференція, предметна олімпіада, навчальні екскурсії, круглі столи тощо.  Проведено  презентацію та майстер-клас з оформлення вітальних та сувенірних подарунків, з якими могли  ознайомитись всі бажаючі. Протягом Тижня проводився конкурс стін-газет професійного спрямування на тему: «Інноваційні процеси в торгівлі» серед груп першого та другого курсів, що мав на меті підвищити адаптацію молоді в професійній сфері, розвинути їх ініціативність, сприяти моделюванню компетентності спеціаліста.

«..Подібні заходи пробуджують у студентів прагнення до безперервного вдосконалення своїх знань та повагу  до своєї спеціальності» –зазначила викладач циклової комісії, Оксана Ванівська.

Тиждень циклової комісії завершився засіданням з підведенням підсумків проведеної роботи. Викладачі комісії зазначили, що тиждень був насиченим, цікавим і пізнавальним.

Організатори подякували студентам за активну участь у заходах, а найбільш активних та ініціативних учасників заходів було відзначено  нагородами.