«Кооперативний вернісаж – 2017» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

З нагоди 78 річниці з Дня  заснування у  Львівському кооперативному коледжі економіки і права  проведений конкурс творчих робіт студентів  «Дари осені».

 

Метою заходу було сприяти розвитку колективної діяльності, розвивати пізнавальні інтереси в студента, художні здібності, виховати культуру поведінки і свідомої дисципліни, формувати вміння і розвиток навичок організації та проведення творчих заходів в молоді, вчити бачити красу рідного краю та милуватися її дарами. 

  

 

Для оформлення творчих  кулінарних експозицій було залучено багато різноманітних овочів та фруктів, адже  золота осінь – найблагодатніша пора року, котра дарує нам щедрі дари родючої землі України.

Доповнювали ці композиції жовтаве дубове та кленове листя, колоски пшениці, гілки калини, осінні квіти та віночки з них, які вдало були застосовані в своїх композиціях молодими майстрами. Чудово виглядали квіти з моркви, буряка та редьки.

 

Усі академічні групи коледжу підійшли до виконання завдання оригінально та творчо. Майбутні молодші спеціалісти здивували відвідувачів композиціями  з надписами та  ювілейними датами  на кавунах та винограді різних форм, які були у формі лісових мешканців та козаків.

 

У рамках цього заходу навчальні групи презентували композиції, виготовлені власноруч та з українською символікою, які чарували розмаїттям кольорів і відтінків. Окрім фантазії та майстерності творців, вразило те, що більшість робіт мали професійне спрямування – символізували  свій фах. Можна було побачити квіткову композицію з квітів «Карту України», в якій студенти спеціальності «Право» намагались вказати характерні особливості кожного регіону України. Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» частували гостей власною випічкою в асортименті, оригінально оформили стіл, застосували композиції з квітів.

 

Молоді фахівці з спеціальності  «Інженерія програмного забезпечення» відтворили комп’ютер з картою України, а з овочів виготовили  різні програмні елементи. Представники спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» показали художні композиції з овочів та фруктів з оригінальною подачею. Майбутні фахівці з спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зробили дві композиції в яких була карта України з різних круп, віз наповнений власною випічкою та солодощами, якими частували гостей, гармата,яка символізувала добро, мир та міць Збройних сил України,  жовто-блакитний свічник, який символізував єдність українського народу та ікона Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії з вишитими рушниками, яка оберігає неньку Україну під свої покровом.

Журі конкурсу одноголосно визнало  переможцями всіх учасників заходу та нагородили їх  солодкими призами.