З Богом в душі... — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці була ініційована  поїздка відвідування святих місць в м. Борислав та екскурсія  в  м. Трускавець. Ні для кого не секрет, що наша душа також потребує відпочинку, і мандрівка святинями України – найкращий варіант. Борислав є одним з паломницьких центрів нашої держави. Місцева церква об’єднала останки провідників Божих багатьох віросповідань (православ’я, католицизму) від найдавніших цивілізацій до сьогодення.

У храмі зберігається риза, хустина, волосся Богородиці, фізична кров Ісуса Христа, єлеї, освячені на мощах святих. Блаженні реліквії привіз з Ватикану парох церкви Святої Анни, що в Бориславі,  доктор богослов’я, отець Роман Василів. У церкві зберігаються нетлінні останки понад 700 святих світу. З їх допомогою віряни вимолюють здоров’я і заступництво. Практично всі тут можуть знайти мощі свого небесного охоронця – святого, який мав таке саме ім’я.

 

Паломники мали можливість бути на богослужінні екзорциста Яна Білецького із владикою Григорієм Комаром в церкві св. Анни, а в костелі св. Варвари на служінні стигматика брата Іллі Катальдо з Кальві  (Італія), який вперше в Украіні, разом з Марком Біладеллі.

Викладачі - прочани склали в молитвах щирі слова подяки за численні ласки, які ми отримуємо.

 

На зворотньому напрямку  працівники коледжу завітали до м. Трускавця, який є одним з найвідоміших бальнеологічних курортів України. Миряни духовно оздоровились, насолодились красою золотої осені Карпат, природи рідного краю та мирним небом, скуштували воду з Трускавецького родовища мінеральних вод. Додому поверталися з великим духовним піднесенням, окрилені Божою благодаттю, адже Чудотворні місця зцілюють душі і повертають здоров’я, дарують мир і спокіֺй.