День народження коледжу! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Для педагогічного та студентського колективу коледжу 14 жовтня особливий день, адже рівно 26 років тому на свято Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії відбулась урочиста посвята навчального закладу.

Тому цього осіннього жовтневого дня у стінах навчального закладу проводять урочисті заходи, у яких беруть участь студенти усіх груп  та спеціальностей, викладачі, працівники та гості. У програмі – ціла низка цікавих і пізнавальних заходів. За збігом обставин це і 78-й День народження вишу. На свято прийшли випускники різних років, ветерани коледжу, батьки студентів та інші поважні гості – шанувальники нашого навчального закладу. Відкрила урочистості директор коледжу, випускниця, Наталія Зубко, яка висловила щирі й теплі вітання викладачам, студентам та гостям.

Історія нашого коледжу бере початок з 1939 року і є надбанням багатьох поколінь, як викладачів так і студентів

Всі разом, помолилися за мир, за Україну, за військо, за кооператорів, за студентіввикладачів та працівників. Отець Ігор Дмитерко окропив та поблагословив присутніх.

До привітань долучилась Ірина Гримак – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, випускниця коледжу, яка вручила колективу вишу подяку, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти та підготовку висококваліфікованих фахівців.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови правління спілки споживчих товарист Львівської області Микола Хлевінський, який  висловив подяку педагогічному колективу за те, що гідно виховують молоду еліту кооперації, а студентам побажав розвивати творчі здібності, стати справжніми професіоналами своєї справи.

 

Усі присутні на святі змогли насолодитися вражаючими виступами талановитих студентів та випускників коледжу, зокрема Дарини Бобко, Людмили Суворової, Христини Костяк, Христини Назаркевич, Юлії Грендус та інших, які подарували незабутнє свято своїм гостям, радуючи кожного з присутніх музичними номерами.

 

Пролунали твори у виконанні новоствореного інструментального дуету саксофону та бандури, студентів коледжу Дмитра Якиміва та Анастасії Назар.

 

Особливо зворушливим був виступ  викладацького хору «Галичаночка» – який порадував гостей піснями у власному виконанні.

Захід показав, що колектив коледжу з оптимізмом дивиться в майбутнєробить все для збереження кооперативних ціностей та традицій, високого авторитету навчального закладу.