"Тенденції працевлаштування сучасної молоді на ринку праці" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін   організували та провели круглий стіл  за участю випускників коледжу, роботодавців  та студентів спеціальності "Правознавство" на тему: "Тенденції працевлаштування сучасної молоді на ринку праці".

Гостями заходу були Вікторія Скоробогатова- головний спеціаліст Франківського відділення соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР; Олена Паращук- рієлтер; Мар'яна Різник- уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції державного підприємства "Міжнародний аеропорт імені Данила Галицького" та Зоряна Стецина- стажист при адвокатові.

 

 

На заході можна було почути про новітні тенденції пошуку праці на ринку юридичних послуг, а також про вимоги до випускників правничих навчальних закладів. Гості розповіли про особливості соціально-психологічної адаптації молодих спеціалістів у виробничому середовищі, про переваги та недоліки здобуття вищої освіти на заочній та денній формах навчання,  також про аспекти  поєднання навчання та праці. Під час дискусії було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи.

 

 

Активність учасників круглого столу  засвідчила актуальність даної тематики в студентському середовищі, оскільки дає можливість студентам ще в процесі навчання сформувати уявлення про сучасні підходи до працевлаштування. Кожен мав можливість поспілкуватися  і отримати відповіді на важливі, хвилюючі кожного з нас запитання.

По завершенні зустрічі запрошені гості відповіли на численні запитання студентів та викладачів. Зустріч пройшла у приємній дружній атмосфері.