Урочистості з нагоди професійного свята працівників харчової промисловості — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студенти та викладачі коледжу  спеціальностей  харчові технології та готельно-ресторанна справа, з нагоди святкування професійного свята працівників харчової промисловості України,були запрошені на   урочистості, які проходили у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

У святкуванні  брали участь місцеві виробники аграрної та харчової галузі, викладачі та студенти навчальних закладів Львівщини, представники від обласної та місцевої ради та інші.

Студенти коледжу побували   на виставці-ярмарку продуктів харчування, побачити майстер-класи з виготовлення молочних коктейлів, морозива та м’ясних продуктів у домашніх умовах, приготування страв української кухні тощо.

Майбутні фахівці мали можливість ознайомитись з харчовими підприємствами Львівщини, які освоюють нові ринки, залучають найкращі технології. Сьогодні харчова промисловість є одним із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва. Студенти мали можливість поспілкувалися із представниками від підприємств, та з потенційними роботодавцями. День працівника харчової промисловості, вважають своїм професійним святом не тільки великі підприємства, але і малі приватні, адже всі вони працюють у сфері виготовлення продуктів харчування та сприяють забезпеченню мешканців якісними і доступними продуктами.

Досить слушно, під час вітального слова, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка звернувся до студентів із закликом не «шукати щастя за кордоном, адже заробити гроші можна будь-де, а по-справжньому успішним стати тільки в рідній державі» - зазначили викладачі циклової комісії  Марія Василишин, Оксана Шура, Соломія Митник.

Шановні харчовики! Прийміть найщиріші побажання миру і добра, щастя, міцного здоров'я, добробуту Вам та Вашим родинам. Зі святом вас!