Олімпіада з юридичних дисциплін серед студентів III - го та IV - го курсів — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін організували та провели олімпіаду з юридичних дисциплін серед студентів III - го та IV - го курсів спеціальності «Правознавство».

Метою проведення студентської олімпіади було підвищення якості підготовки студентів з фаху, виявлення, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, реалізація здібностей студентів, стимулювання й активізація їх навчально-пізнавальної та науково-дослідної діяльності, створення умов для їхнього професійного росту.

Учасники мали змогу перевірити свої знання з базових галузей права та окремих юридичних дисциплін.

Готували студентів до олімпіади викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін.

Нелегке завдання стояло перед  поважним журі, адже їм необхідно було оцінити студентські праці та обрати найкращу. За результатами перевірки робіт визначені переможці, а саме: 

І-ше місце Вадим Серант, група ПВ (н) - 15, курс – ІІІ;

ІІ -ге місце - Артур Дейнега, група ПВ (н) - 15, курс ІІІ;

ІІІ-тє місце - АндрійМарко, група ПВ(н) - 25, курс ІІІ;

ІІ-ге місце - Марія Климуко, група ПВ(н) - 14, курс IV;

ІІІ-тє місце - Марта Пукач, група ПВ(н) - 24, курс IV; ОльгаГалімурка група ПВ(н) - 24, курс IV; Марта Маречко, група ПВ(н)-24, курс IV.

В котрий раз студенти-правники показали креативність мислення, творчість та вміння справлятися з різноманітними завданнями.

Організатори заходу нагородили переможців. Адміністрація коледжу,  студентське самоврядування вітають переможців олімпіади та   бажають успіхів.