Тренінг на тему: «Психологічні проблеми сучасної молоді». — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін  коледжу організували для студентів спеціальності «Правознавство»  тренінг на тему: «Психологічні проблеми сучасної молоді» за участю практикуючого психолога Надії  Васильців.

Голова циклової комісії Руслана Юзьків зауважила, що даний  захід має пізнавальний та розвиваючий характер, оскільки дає можливість студентам ще в процесі навчання  бути обізнаним  з різними життєвими ситуаціями та надавати психологічну допомогу тим, хто цього потребуватиме.

Практикуючий психолог, Надія  Васильців, розкрила особливості поведінки молоді за віковими категоріями в соціумі, проблеми самоуправління в стресових ситуаціях, продемонструвала шляхи розв'язання конфліктних станів у взаємовідносинах із батьками та однокурсниками. За допомогою роздаткового матеріалу, студенти мали можливість провести аналіз самооцінки, який дає можливість довідатись про те, як людина оцінює себе, свої можливості, якості, якими критеріями при цьому користується і яких соціально - моральних орієнтирів дотримується.

В процесі діалогу студенти отримали кваліфіковані відповіді з різних питань повсякденного життя. Психолог порекомендувала при виникнення внутрішнього конфлікту звертатись  за допомогою до батьків, близьких людей, педагогів.

Кожен мав можливість поспілкуватися  і отримати відповіді на важливі, хвилюючі кожного з нас запитання.

Наостанок Надія Іванівна відмітила надзвичайну активність та неординарність мислення студентів,  креативність, комунікабельність та неповторність.

«…Психологічні проблеми сучасного молодого покоління сьогодні є досить актуальними, адже саме молодь є тим сприятливим ґрунтом для поширення негативних тенденцій  та найбільш піддається зовнішнім впливам,сприятлива до всього що бачить, чує та знаходиться на тій вирішальній стадії - становлення особи..» - зазначили організатори заходу.

Сподіваємося, що такі  важливі і потрібні в наш час, а особливо для молоді -  тренінги, стануть на постійній основі.