Засідання методичного об’єднання завідувачів та методистів заочних відділень ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На базі коледжу відбулось засідання методичного об’єднання завідувачів  та методистів заочних відділень ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Заступник директора з навчально-методичної роботи, Ігор Леськів, привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, особливості, проблеми та перспективи організації навчально-виховного процесу, поділився досвідом, здобутками вишу, ознайомив гостей із навчально-методичним забезпеченням та організацією роботи на заочному відділенні, відповів на питання учасників засідання.

Голова методичного об’єднання завідувачів і методистів заочних відділень Оксана Коваль, ознайомила присутніх із завданням методичного об’єднання на 2017-2018 навчальний рік, акцентувала на важливості таких засідань, які дають змогу обмінюватись професійним досвідом.

Під час засіданні було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного, заслухана доповідь: «Особливості  проведення  міжсесійних  консультацій для студентів заочної  форми  навчання» Мирослава Бойко таін., які поділилися досвідом роботи з колегами.

Методичне об’єднання – це один із важливих видів роботи завідувачів і методистів заочних відділень ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. Воно покликане збагачувати професійний досвід усіх присутніх  та  відкривати нові аспекти  роботи з  студентам-заочниками.

На засіданні методичного об’єднання завідувачів і методистів заочних відділень були представники навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівщини.

Засідання пройшла активно, плідно, в доброзичливій обстановці. Всі учасники зібрання висловили позитивні відгуки про навчальний заклад та побажання подальшої плідної роботи в обраному напрямку високо оцінили рівень проведення заходу та щиро подякували адміністрації,  завідувачу і методисту заочного відділення Львівського кооперативного коледжу економіки і права за плідну співпрацю.