Наша гордість! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студентка коледжу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Вікторія Марків – чемпіон України з пауерліфтингу (жим лежачи), срібний призер чемпіонату України 2017 року.

Вікторія з 13 років почала займатись пауерліфтингом у Яворівській ДЮСШ (Львівська обл.) під керівництвом  відомого  тренера-викладача з пауерліфтингу Віктора Погребінського. У 2017 році, після закінчення 9 класу, вступила до кооперативного коледжу на навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» та почала поєднувати спорт та заняття.

Завдяки великому бажанню досягти успіху, юна спортсменка - Вікторія, брала участь у змаганнях  з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатного українського державного і політичного діяча Михайла Грушевського, у чемпіонаті Львівської області з класичного жиму лежачи та жиму лежачи присвяченого пам’яті М. Невзорова, в якому  отримує І місце, у Відкритому чемпіонаті Тернопільської області з класичного жиму лежачи, серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат, де стає призером абсолютної першості, І місце в Чемпіонаті Львівської області з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат,  ІІІ місце у чемпіонаті України з класичного з пауерліфтингу серед дівчат, ІІ місце у чемпіонаті України з класичного жиму лежачи серед дівчат, ІІ місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу серед дівчат, І місце у Відкритому кубку СК ЛДУФК «Скіф» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу, І місце серед дівчат у відкритій першості КУТОР «Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту» з класичного пауерліфтингу, ІІ місце в абсолютній першості в змаганнях з пауерліфтингу серед жінок, взяла участь в Олімпійському уроці, який проводився у вересні 2017 року під патронатом Національного олімпійського комітету України

«…Вікторія поставила собі за мету - виконати норматив і отримати звання кандидата в майстри спорту» зазначив викладач циклової комісії фізичного виховання коледжу Андрій Соломонко.

На разі Вікторія мріє про успішне закінчення навчання у коледжі, вступ до вишу за обраним напрямом підготовки та, не зупиняючись на досягнутому, займається улюбленим видом спорту.

Викладачі, працівники та студентське самоврядування коледжу, пишаються здобутками юної Вікторії Марків, яка гідно представляє не лише  навчальний заклад, Львівщину, але і всю Україну, та бажають   успіхів у навчанні та подальших перемог у спорті.