«Спорт – частка мого життя» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Здоровий спосіб життя та спорт –

 головні запоруки здоров’я нації.

З часів заснування коледжу циклова комісія фізичного виховання є невід’ємною частиною навчально – виховного процесу, а фізична культура та заняття спортом посідають вагоме місце в ньому.

Зі студентською молоддю займаються справжні фахівці своєї справи, які  забезпечують проведення навчальних занять відповідно до сучасних методик. Метою занять з фізичної культури є систематичні заняття фізичними вправами з урахуванням особливостей їх майбутньої професії, розвиток  життєвих  навичок, спрямованих  на здоровий спосіб життя та розвиток професіоналізму майбутнього фахівця; підвищення функціональних можливостей організму засобами фізичної культури; сприяння всебічному гармонійному розвитку, відмова від шкідливих звичок, покращення розумової і фізичної працездатності; фізичне самовдосконалення та здоровий спосіб життя; отримання студентами необхідних знань, умінь та навиків у галузі фізичної культури з метою профілактики захворювань, відновлення здоров'я та підвищення професійної працездатності; оволодіння методами визначення фізичного стану та самоконтролю; виховання організаторських навиків, особистої гігієни та загартовування організму; використання засобів фізичної культури в лікувально-профілактичній діяльності тощо.

Студенти коледжу мають усі умови для успішного заняття фізичною культурою та спортом, зокрема волейболом, легкою атлетикою, баскетболом, настільним тенісом, лижами, плаванням, боротьбою, кульовою стрільбою тощо. Серед випускників коледжу – майстри спорту міжнародного класу, учасники олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи. На базі коледжу постійно проходять змагання з різних видів спорту. Збірні команди коледжу з різних видів спорту  беруть активну участь у змаганнях різних рівнів та посідають призові місця, як на місцевому рівні так і на міжнародному. З виховною та оздоровчою метою в коледжі традиційно проводяться різні спортивні свята. Усім відомо: здоров'я – найбільший скарб людини. А фізична культура допомагає нам зберегти його.

З метою узагальнення, поширення та удосконалення кращого досвіду стало проведення тижня циклової комісії фізичного виховання, план  якого був насичений та змістовний.

Це були і конкурси стіннівок на тему: «Спорт – частка мого життя» в якій  брали участь студенти  всіх спеціальностей та груп, товариський турнір з волейболу за участі збірної команди ЛККЕіП, Правничого ліцею та ліцею «Престиж»; товариська зустріч з фут залу між командами юнаків і дівчат коледжу та фінальна частина Чемпіонату коледжу з фут залу.

Щирими оплесками зустрічали присутні нагородження переможців: I місце - команда ПКн–16, друге - команда ПВн–14, третє - ПКн–15. Жіноча команда  ГРСн–17,  виборола четверте місце. Під час змагань дівчата показали не лише спритність, вправність і фізичну підготовку, а й вміння працювати у колективі, виявили сильний командний дух.

Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в коледжі. Усі викладались на повну, показували свою майстерність, наполегливість та стійкість.

Організатори проведення тижня циклової комісії фізичного виховання залишилися задоволені активною участю студентів у спортивно-масових заходах. Та найбільшу перемогу святкували дружба і любов до спорту, що надійним містком поєднали учасників різних видів спорту. Вітаємо переможців та бажаємо всім успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, студентам у навчанні, а спортсменам – нових перемог!