«Про своє майбутнє думай заздалегіть - ще з студентської лави» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Підрозділ сприяння працевлаштуванню випускників  коледжу (керівник -  Оксана Козак) організувала захід - презентацію з представниками Міжнародної телекомунікаційної компанії Vodafone Україна для студентів випускних курсів.

Компанія Vodafone є одним з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення та є компанією, в якій працює переважно молодь.

 На зустріч із студентами завітали представники компанії,  Олександр Лук’яненко – бізнес тренер та експерт з навчання, Ілля Навоїв – керівник групи обслуговування абонентів, прийшли допомогти  студенту визначитися із майбутнім місцем праці чи навіть здобути для себе певні навики, розширити свої знання поза рамками навчального процесу, презентували компанію,  розповіли про можливості працевлаштування,  кар’єрне зростання у ході зустрічі  ознайомили студентів з графіками роботи та умовами праці, можливістю стажування студентів підчас проходження виробничої - переддипломної практики та подальшому їх працевлаштуванні та інші вимоги щодо  дотримання  прав  та обов’язків.

Студентів цікавили питання, обсяг необхідних теоретичних знань і практичних навичок необхідних для роботи в компанії.

Студенти мали можливість поспілкуватися з роботодавцями, отримати рекламну продукцію, анкети та скласти резюме.

Саме такі зустрічі роботодавців зі студентами дозволяють отримати цінну інформацію, а також зворотній зв’язок від усіх зацікавлених сторі.  Адміністрація та студенти коледжу висловили щиру подяку представникам компаніїї за приділений час та співпрацю