Відкрите заняття викладача - Творчий вечір присвячений сестрам Бронте. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Неможливо вивчити іноземну мову, не знаючи культуру та традиції країни, в якій говорять на цій мові. Викладач  циклової комісії мовних дисциплін  Марта Дідух,  організувала та провела творчий вечір, присвячений унікальній літературній сім’ї, феномену англійської і світової літератури, видатним англійським письменницям і поетесам 40-х і 50-х років XIX століття,  сестрам  Бронте.

Під час проведення творчого вечора присутні мали змогу ознайомитись з біографіями сестер Бронте, поглибити знання про життєвий і творчий шлях письменниць, переглянути навчальний фільм.

Викладач ознайомила присутніх з відомими творами  Шарлотти Бронте «Джейн Ейр»,  Емілі Бронте «Грозовий перевал» та Ен Бронте «Агнес Грей». Студенти знайомились з поезією Шарлотти, Емілі і Анни Бронте, читали вірші, виконували цікаві завдання з  перевірки  своїх знань. Творчий вечір був доповнений цитатами, вікториною та відеороликами.

Атмосфера заходу була сприятливою для засвоєння інформації та виховання у студентів любові та поваги до класики англійської літератури. Адміністрація коледжу та студенти, вдячні викладачеві за проведений захід.