Англомовна екскурсія - вулицями середньовічного Львова. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди «Всесвітнього дня інформації»,  «Всесвітнього дня науки» та Тижня циклової комісії мовних дисциплін. викладач  циклової комісії мовних дисциплін  коледжу Наталія Верещак,  організувала та провела для студентів коледжу англомовну екскурсію вулицями середньовічного Львова.

Під час екскурсії студенти мали змогу побачити, як кожна епоха залишила свій слід в історичних пам’ятках міста, проникнути   духом міста, відчути на собі його незвичну, старовинну атмосферу. Наставник поділилась зі студентами цими часом сумними, іноді романтичними,  а здебільшого цікавими та захоплюючими легендами нашого міста. Адже кожен дворик, кожен будинок та кожна вулиця Львова дихають власними неповторними легендами, які тягнуться ще з часів Середньовіччя.\

Метою заходу було  активізувати  комунікативні навички студентів, сприяти збагаченню словникового запасу та розвитку усного мовлення; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови. Студенти з уст викладача, почули англійською мовою цікаві факти про місто Львів, про сфери застосування англійської мови, адже позааудиторна робота з англійської мови є складовою єдиного навчально-виховного процесу. Студенти, які з різних причин не можуть реалізувати себе на занятті з англійської мови в аудиторії, мають можливість розкрити свої приховані здібності під час нестандартних ситуацій, що надихають студентів на самовдосконалення, бо створюється особлива атмосфера.

Екскурсія дала можливість студентам коледжу удосконалити свої знання з англійської мови у цікавій формі, весело та з користю провести час разом із, одногрупниками, отримати пізнавальну інформацію про місто та навчитися по-новому розуміти один одного. Було цікаво та пізнавально!