Святковий концерт присвячений Дню студента! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

В актовій залі Львівського кооперативного коледжу економіки і права відбувся святковий концерт, присвячений Дню студента. Гостей зібралось чимало, це: студенти, батьки, викладачі, куратори та співробітники вишу.

З вітальним словом до студентства звернулась директор коледжу Наталія Зубко, яка від імені голови правління Львівської обласної спілки споживчих товариств,  Михайла Ванівського та ректора Львівського торгово-економічного університету Петра Куцика, привітала присутніх у залі,побажала досягати поставленої мети, щасливих студентських років. Розпочалось ювілейне осіннє дійство святковим концертом, ведучими  якого були голова студентського самоврядування Михайло Юркевич і міс коледжу - 2016р. Вікторія Надурак.

Усі присутні  у залі змогли насолодитися вражаючими виступами талановитих студентів, зокрема Віти Шелест, Людмили Суворової, Христини Костяк та інших, які подарували незабутнє свято своїм гостям, радуючи кожного з присутніх музичними номерами, виконували пісні, показували комічні сценки з студентського життя. До привітань долучилися студенти з вокальними номерами. Не залишились осторонь і танцювальні колективи. Святковий концерт порадував усіх глядачів, гарний настрій. У залі панувала атмосфера веселощів і позитиву, яку створювали учасники дійства. 

 

 

Директор коледжу Наталія Зубко та  голова об’єднаного профкому Наталія Кутна нагородили студентів грамотами: за вагомий особистий внесок у розвиток студентської науки, активну громадську роботу студентського самоврядування, за сумлінне ставлення та відмінні успіхи у навчанні, художній самодіяльності, підготовці вечорів відпочинку та дозвілля студентів, високі досягнення у спортивних змаганнях.

 

Загалом концерт був дуже динамічним, драйвовим та позитивним. Закінчився захід гімном усього студентства «Gaudeamus igitur». З днем студента!