Святкування Дня студента у Львівському торгово-економічному університеті. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права  з нагоди святкування Дня студента відвідали заходи, які проходили у Львівському торгово-економічному університеті.

В університеті відбувся концерт студентської творчості на якому студенти вишу та гості продемонстрували свої таланти та показали, що таке студентське життя і яким воно може бути веселим та цікавим.

Студенти не тільки презентували чудову розважальну програму, а й свої кулінарні здібності, якими дивували гостей на Благодійному ярмарку, під час роботи якого  кожен охочий міг придбати для себе та своїх близьких приготовані смаколики.

«Наші студенти мали можливість поспілкуватися з випускниками коледжу минулих років, які зараз навчаються у Львівському торгово-економічному університеті, отримати від них корисні поради щодо вибору вишу та скласти перше враження як про викладацький колектив, так і про сам навчальний заклад» розповідають викладачі Надія Ділай та Марія Василишин.

«Велика подяка усім студентам, які були не байдужі та взяли участь в  Благодійній ярмарці» - наголосили викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін коледжу, Наталія Загорбенська та Любов Фірчук

«Ярмарка і концерт, справили позитивне враження на студентів та викладачів і створили настрій на довго…» - зауважила завідувач товарознавчо-правознавчого відділення та розробки програмного забезпечення Ліліана Криськув.

Усі прониклись теплотою та незабутньо веселою, молодіжною та дружелюбною атмосферою.