Екскурсія в ПАТ КБ "Приватбанк" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладач циклової комісії «Обліку та фінансово-економічної діяльності», Надія Ділай, з нагоди  «Всесвітнього дня якості» та «Дня бухгалтера» організувала для студентів  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» екскурсію в ПАТ КБ «Приватбанк».

Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитись з роботою ПАТ КБ «Приватбанк», історією розвитку установи, умовами кредитування та оподаткування, здійснення депозитних операцій, роботою з фізичними та юридичними особами. Працівники фінансової установи  розповіли про здійснення ідентифікації та верифікації нових клієнтів, вивчення та уточнення інформації  щодо аналізу платоспроможності клієнтів  при видачі кредитів, наочно продемонстрували основні ознаки захисту банкнот і цінних паперів.

Під час  екскурсії студентам показали в режимі реального часу  роботу співробітників  банку, висвітлили їх умови праці, специфіку продуктів банку, функції і завдання, які вони виконують.

 

Студенти побачили як працює контакт-центр ПАТ КБ «Приватбанк» і поспілкувались з його працівниками. Також майбутні фінансисти дізнались про школу фінансової грамотності та про можливість проходження онлайн практики, після проходження  якої кращих зараховують до кадрового резерву банку. Студенти, поділились своїми враженнями  щодо проведеної екскурсії:

  • Павло Шарко: «Екскурсія дала можливість оцінити перспективи працевлаштування та виділити для себе переваги роботи в ПАТ КБ «Приватбанк».
  • Наталя Кошик: «Ми мали можливість побачити роботу працівників ПАТ КБ «Приватбанк»  та робочу обстановку в банку та порівняти теорію з практикою».
  • Соломія Крилошанська: «Проведена екскурсія дала можливість оцінити структуру роботи ПАТ КБ «Приватбанк», показала переваги працевлаштування.
  • Зоряна Купецька: «Було цікаво послухати про специфіку роботи ПАТ КБ «Приватбанк», проаналізувати умови роботи працівників банку.
  • Оксана Шмагала: «Цікаво було дізнатися про історію створення та становлення ПАТ КБ «Приватбанк» в Україні».

Маємо надію, що і подальша співпраця з відділенням ПАТ КБ «Приватбанк» буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх молодших спеціалістів.