"Вільні творять майбутнє!" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачами  циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін коледжу  за участю членів гуртка "Історія рідного краю"  було проведено виховний захід присвячений дню гідності і свободи.

День Гідності та Свободи відзначаєтьсяв Україні, 21 листопада, на державному рівні.  Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну власне життя. Також захищаючи незалежність і свободу України ми втратили студентів коледжу.

Три роки минає з початку доленосної події в історії України Революції Гідності. Гідність і свобода, як і незалежність, як Божий дар, це плід багатовікових героїчних змагань наших предків, яких ми повинні вшановувати і пам’ятати, бо це вони ціною власної крові здобували мир, волю нації і долю українському народу.

«У нашій пам'яті Ви назавжди лишились,
Історія одна, і Ви - її частина.
Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились,
І молимось: за Вами - ненька Україна! 
Вже не повернеться додому той хлопчина,
Що його вчора тільки мати відпустила,
Поцілувала, тихо мовивши: "Іди, дитино,
За щастя України, бо вона - єдина".

Подія в Україні сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Люди висвітлюють свої почуття через картини, вірші, пісні.

На сцені яскраво виступили наші студенти  з груп ГРС -17: Данило Солових, Ольга Коваль, Ірина Яровенко,   ФН-17:  Софія Андрушко, Христина Щирба   ПВ(н)-26:  Вікторія Надурак, Людмила Колісниченко ПВ (н)-27: Людмила Суворова, Вікторія Павлюк, Наталя Мизюк, Вікторія Фуртас, Тетяна Шапайко, які підготували мистецький сюжет «Мамо, чи це вже весна?», яку присвятили  Героям Небесної сотні, які змінили історію України ціною свого життя.

Закінчився захід Молитвою за Україну « Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Після проведеного заходу, куратори з групами мали можливість відвідати Музей визвольної боротьби України.