Навчання – це не ті дні , що пройшли, а ті що запам’ятались… — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Вимоги сьогодення стимулюють викладачів до підвищення педагогічної  майстерності та методичного рівня викладання дисциплін. Тому доцільно використовувати такі форми  організаціії навчальної праці, внаслідок яких здійснюється максимальна  взаємодія викладача та студента. Саме до таких форм відноситься  конкурс „Швидкість” на знання клавіатури та архітектури комп’ютера, організований викладачем Вірою Варгас.

Метою заходу  було  підвищити рівень знань студентів з інформатики, розвиток творчих  та інтелектуальних здібностей, інтересу до вивчення інформатики, удосконалення знань, вмінь та навичок володіння клавіатурою та архітектурою комп’ютера.

Завдання в конкурсі «Швидкість» наступні:

1. Перевірка учасників на знання:

Клавіатури комп’ютера за допомогою тренажера Stamina (швидкість друку/помилки) за 1хв;

Складання слів на тему «Інформатика та інформаційні технології» (слова написати у MS WORD) на швидкість за 1 хв.

2. Учасник отримує  один з приладів комп'ютера, йому необхідно розказати основні характеристики приладу. Час на підготовку 2 хв. Після відповіді можливі запитання від гостей конкурсу (2-3питання). Оцінюється найбільш аргументована відповідь.

3. Пропонується конфігурація комп'ютера та скріншотом подається  комп’ютерна гра. Учасник повинен порадити як удосконалити поданий комп'ютер для того, щоб дана гра на ньому працювала. Оцінюється найбільш аргументована відповідь.

 

Майбутні фахівці  з розробки програмного забезпечення продемонстрували свої вміння та знання на високому рівні, а саме: Остап Батіг, Юрій Ворощук; студенти групи ПК-14 та Устим Бешлей, Мар'ян Жезло, студенти групи ПК(н)-16.

Поважне  журі визначило переможцем конкурсу студента  групи ПК-14, Юрія Підляського.

 

«…активна участь студентів у конкурсі свідчить про високий рівень теоретичної та практичної підготовки техніків-програмістів,вміння аналізувати  та логічно мислити при вирішенні конкретних ситуацій…» - наголосили, голова циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» Віра Варгас та заступник директора коледжу  з навчально-методичної роботи Ігор Леськів.