Українська пісня – душа народу — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

В приміщенні Львівського техніко-економічного коледжу НУ "Львівська політехніка" відбувся обласний  конкурс авторської та патріотичної пісні серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, присвячений Дню гідності і свободи та Міжнародному дню студента.

У конкурсі брали   участь 25 вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Метою фестивалю - є пропаганда творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, відданості, любові до України, його історичного минулого, виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю, формування національної свідомості, зміцнення та виховання у молодого покоління національної ідеї через авторську українську патріотичну пісню та поезію, популяризація авторських пісенних та поетичних творів національно-патріотичного спрямування, а також творів, які оспівують звитягу, мужність та подвиги наших воїнів-оборонців періоду Революції Гідності та АТО, популяризувати в молодіжному середовищі інтерес до героїчного минулого українського народу, виявити та відзначити найкращі творчі колективи, окремих виконавців та читців прози і поезії.

Полонили глядачів виконавці авторської пісні,  піснями відомих авторів, сучасних творів і, неперевершено народний, акапельний спів. Молоді учасники продемонстрували високу виконавську майстерність, артистичність, оригінальну подачу музичного твору, вміло розкрили художній образ. Кожен виступ пронизаний патріотизмом та любов’ю до рідної землі, народу і української мови. Багато пісень було присвячено пам'яті небесеної сотні і загиблих учасників АТО. Представлено 8 авторських пісень і 25 патріотичних.

Наш коледж гідно представила студентка першого курсу, спеціальності  "Правознавство", Людмила Суворова, отримавши диплом Лауреата за здобуте третє місце. Підготував конкурсантку до заходу - Роман Голиш.

Адміністрація коледжу та студентське самоврядування  щиро вітає Людмилу і бажає їй нових творчих здобутків та перемог.