Предметна олімпіада серед студентів спеціальності "Розробка програмного забезпечення" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення»організували та провели предметну олімпіаду (викладач - Оксана Кашуба) серед студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення».

Метою даного заходу було виявлення талановитої студентської молоді, з подальшим залученням їх до участі в обласних олімпіадах.

Завдання на олімпіаду були розроблені викладачами циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення».Олімпіада включала завдання із тестового редактора (Writer), табличного редактора (Calc), редактора баз даних (Base).

В олімпіаді  брали участь студенти спеціальності. До складу журі увійшли: Віра Варгас, Оксана Кашуба, Михайло Скубій, Надія Назарчук.

Переможцем олімпіади став студент групи ПК-15-Подолець Роман.

Грамотами  нагородили студентів: Віктора Муху, Романа  Палійчука, Маркіяна Гудзя, Устима Бешлея, Руслана Рибака, які показали хороші результати в загальному рейтингу, значно випередивши багатьох студентів інших курсів.

Організаційний комітет висловлює подяку всім учасникам олімпіади, що продемонстрували якісні знання з інформаційних технологій та рекомендовані до участі в олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.