Завершився Тиждень циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Завершився Тиждень циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» у Львівському кооперативному коледжі економіки і права. Голова циклової комісії Віра Вергас та викладачі циклової комісії:Оксана Кашуба, Михайло Скубій, Надія Назарчук намагались, щоб цей тиждень був насичений цікавими заходами, до якого було залучено студентів всіх спеціальностей вишу.

Розпочався тиждень циклової комісії інформатики та розробки програмного забезпечення з Радіо-газети   на  тему: «Інформатика та інформаційні технології», організованою групою ПК-16. Ведучі: Наталя Відзівашець та Олег Журавель. Радіоефіри починалися кожної перерви. Студенти під час ефірів розповідали про новинки у сфері інформатики та інформаційних технологій, анекдоти про програмістів, включали самостійно змонтовані треки. Протягом тижня студенти, викладачі та гості коледжу мали можливість оглянути та оцінити яскраві роботи  на тему: «Інформаційні технології в соціумі, освіті, медицині, економіці, управлінні, екології та юриспруденції».  Стінгазети були представлені студентами груп:  ПК-14, ПК-16, ПВ-26, ПВ-16, ФН-ОЦ-16, ПВ(н)-27.

Була проведена науково-практична конференція студентів, організована викладачем циклової комісії інформатики та розробки програмного забезпечення Вірою Варгас, на тему: «Інформаційні ресурси, інтелектуальна власність, комунікації в освітньо-науковій та інноваційній сферах: філософсько-правові і прикладні аспекти:проблеми та перспективи» під час якої студенти продемонстрували змістовні виступи з презентаціями. У конференції були задіяні студенти усіх спеціальностей коледжу та викладачі циклової комісії.

 

Організовано конкурс „Швидкість” з інформатики, з метою виховання потреби студентів у знаннях клавіатури та архітектури ПК, а також відбором кращих студентів з ціллю стимулювання студентів 1-2 курсів до удосконалення своїх знань, вмінь та навичок володіння клавіатурою та архітектурою комп’ютера, організований викладем Вірою Варгас.

Проведена, предметна олімпіада  з інформатики серед студентів спеціальностей  коледжу, яка була організована викладачем Оксаною Кашубою. Олімпіада включала завдання із тестового редактора (Writer), табличного редактора (Calc), редактора баз даних(Base). Метою проведення Олімпіади було виявити кращі знання з дисципліни, показати важливу роль інформатики в роботі фахівця, розвивати творчі здібності студентів та підтримувати традиції коледжу.

Завершальною крапкою тижня стало засідання викладачів циклової комісії, на якому підвели підсумки проведеної роботи.

І на закінчення хочеться сказати, що Тиждень циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» пройшов на належному методичному рівні: відвідувачі заходу, отримали багато цікавої та змістовної інформації, яка є важливою для фаху та згодиться в майбутньому.