Методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

6 грудня  2017 року,  на базі ВСП Львівський коледж інфокомунікації НУ «Львівська політехніка», відбулось засіданні методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Відкрив засідання методичного об’єднання викладачів І-ІІ р.а. директор Львівського коледжу інфокомунікації НУ «Львівська політехніка», к.п.н., Богдан Камінський, який  привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, відповів на питання учасників засідання та побажав викладачам творчої наснаги та професійного натхнення у роботі.

Голова методичного об’єднання економічних дисциплін Олександра Кондратович під час виступу зауважила, що методичне об'єднання є одним із провідних видів роботи викладачів економічних дисциплін, яке покликане збагачувати професійний, педагогічний досвід, відкривати нові аспекти викладання з урахуванням змін, що постійно відбуваються в освітній галузі та подачі навчального матеріалу студентам. Також обговорили порядок організації та проведення конкурсу методичних розробок серед викладачів та фахових конкурсів серед студентів, організаційні питання проведення студентської науково-практичної конференції з економічних дисциплін, яка буде проходити на базі Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну в наступному році.

На засіданні були заслухані доповідді на актуальні теми, а саме: «Сучасний погляд на методику викладання економічних дисциплін у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації», «Значення тестового контролю знань при оцінюванні якості вивчення економічних дисциплін», «Використання міжпредметних зв’язків у підготовці до курсової роботи, дипломного проектування» тощо. Виступили представники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області: Ірина Атаманюк, Галина Яремчук, Ірина Канцір, Сергій Косовський, Олег Томашівський, Наталя Дунько, Михайло Голубка та інші, які поділилися досвідом роботи з колегами, підготували презентації та інші демонстраційні матеріали.

 На завершення, з нагоди святкування  «Дня Збройних Сил України», для учасників  методичного об’єднання, звучали музичні композиції у виконанні студентів Львівського коледжу інфокомунікації  під керівництвом художнього керівника Катерини Шклянки