Новорічні зустрічі в родинному кооперативному колі — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

За підтримки об’єднаного профкому коледжу була ініційована вистава приурочена прийдешнім зимовим святам в якій  брали участь  працівники вишу. В холі коледжу  гостей святкової події зустрічали яскраво прикрашені композиції присвячені новорічним та різдвяним святам.

Ведучими були Галина Гасюк, Ірина Москалюк, Олена Маньків, Михайло Голубка. Вітали свій колектив директор коледжу, заступники директора, голова профкому, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі.

Хочеться, щоб сповнилися всі ті світлі побажання, які лунали на Новорічній сцені.  Щоб чудові зимові свята наповнили наші серця світлою радістю, оптимізмом і любов'ю, вірою у власні сили і ці почуття не залишали нас протягом усього 2018 року!  Щоб  здійснювалися найзаповітніші мрії, втілювались найсміливіші плани! Бажаємо всім щастя у Новому 2018 році, натхнення у праці та навчанні! Нехай життя стане справжньою казкою, і не лише новорічною, нехай добро завжди перемагає. Щоб новий рік був щедрий для нас та наших родин на добробут, злагоду і спокій! Від щирого серця  бажаємо міцного здоров'я, родинного благополуччя. Хай у всьому супроводжує успіх!

Всім нам, Щасливого Нового року і веселого Різдва Христового!